xenoni probleem
Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu
-
- Huviline
- Postitusi: 5
- Liitunud: 27 Mär 2008, 21:32
- Asukoht: Tartu
- Kontakt:
xenoni probleem
ostsin ja paigaldasin Hid-Xenon komplekti...probleem nüüd selline, et kord läheb põlema parem,kord vasak, kord jäävad vilkuma nagu strobod...kui lülitada korraks täistuled ja siis tagasi poolte peale lülitada on tulemuseks-mõlemad kustunud.Samas tavaliste halogeen pirnidega probleem puudub.Autoks VW Passat 2,0tdi 2006a.Pakuti, et takistus neil väiksem ja sellepärast teeb nii...kas keegi Tartus tegeleb xenonite paigaldusega...laseks teemaga kursis inimesel ära pusida.
http://www.keremeister.ee" onclick="window.open(this.href);return false; vw klubi kasutajatele soodustus 10%
Kas kompu tulede viga ka näitab? Võib olla abiks kui lisad veateadete eemaldaja. See vidin üldiselt mõjub hästi süsteemile ka siis kui isegi viga ei näita. Kas see jama oli kohe alguses või alles hiljem ilmnes? EI tahaks uskuda, et mõlemad ballastid koos peetis on. Võimalik, et see auto tahaks CAN-i toega ballaste. Kahjuks hetkel aeg puudub, et oma autol (sama passat) katsetada ja teise firma ballast võib jällegi toimida. Ole hea ja anna teada asjade käigust.
-
- Huviline
- Postitusi: 5
- Liitunud: 27 Mär 2008, 21:32
- Asukoht: Tartu
- Kontakt:
-
- Huviline
- Postitusi: 5
- Liitunud: 27 Mär 2008, 21:32
- Asukoht: Tartu
- Kontakt:
need olid vist mingid takistid(xenon blokkide takistus pidi väoksem olema, kui tavalisel pirnil)...seal ainult kahte tüüpi jubinaid ongi müügil...ühed on veateate lullad(neid passatil vaja pole, kuna veateadet ei näita) ja teised ongi need takistid...maksavad 350.- komplekt.woody kirjutas:Mis mureks oli? Mis juurde ostsid?
http://www.keremeister.ee" onclick="window.open(this.href);return false; vw klubi kasutajatele soodustus 10%
-
- Huviline
- Postitusi: 498
- Liitunud: 16 Mai 2004, 19:50
- Auto: Passat VR5 4Motion / Golf Plus 1,6FSI
- Asukoht: Kuusalu
- Kontakt:
xenon ja pardakompuuter
Aidanuks ka pardaarvutist käivitusel külmkontroll tulede ahelast deaktiveerida. Olen ise ühele Passatile nii teinud.keremeister kirjutas:probleem lahendatud Noorest tehnikust ostetud lulladega , mis maksid 350.-
teema lukku.
Ehmatasin ka algul ära kui vana tuli tagas,i peale lampide paigaldust, ja olevat pidanud täistuledega koju sõitma:(.
kuramuse volkar on nagu pereliige, sööb vaikselt pappi hamstri moodi