Roolilatt tilgub passatil 3b2

Küsimused, probleemid ja arutelud seoses mootoriga.

Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu

Vasta
saar20
Huviline
Postitusi: 69
Liitunud: 07 Veebr 2010, 17:15
Auto: Audi A4 2.0TDI
Asukoht: Tallinn

Roolilatt tilgub passatil 3b2

Lugemata postitus Postitas saar20 »

Tere

Kas keegi oskab soovitada või öelda kust saaks kõige parema hinnaga ja kvaliteediga roolilatti. Olen uurinud igalt poolt, enamus räägib et kui roostes, siis ei kõlba jne.
Forss:
1. ZF uut 512euriga.

Remmon OÜ pakub:
1. uus ZF roolilatt 524.- eur
2. renoveeritud ZF roolilatt 312.- eur (vana tagastusega).
Acarsil on ka suur valik igasuguguseid ning kas sealt tasub tellida mõnda? Kas keegi teab veel midagi või paremat võimalust. Oleks väga tänulik.

ounou
Huviline
Postitusi: 388
Liitunud: 10 Nov 2008, 11:21
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Roolilatt tilgub passatil 3b2

Lugemata postitus Postitas ounou »

vanasti tegeleti ka nende remondiga, aga kas ka tänapäeval seda tehakse ja kas sellel ka mõtet on, teab ehk mõni teine foorumlane rääkida (ise pole kokku puutunud)

GTI
Moderaator
Postitusi: 7963
Liitunud: 18 Mär 2003, 19:17
Auto: G3 3.0 VR6 N/A
Asukoht: Tallinn Nõmme
Tänanud: 83 korda
Tänatud: 177 korda

Re: Roolilatt tilgub passatil 3b2

Lugemata postitus Postitas GTI »

Remmon, Topserv ja AVK on esimesed kes meenuvad aga ega imet ei tasu loota ega otsida - hinnatase ongi umbes selline nagu avapostis. Kui siis eraisiku käest ostes oleks soodsam aga sel juhul ei saa keegi garantiid anda. Taastatud asi on paras loterii ka, keegi ei tea kaua ta kestab, sõltub toorikust mida taastati (tavaliselt taastatud latti ostes annad enda oma vastu ja saad juba kellegi teise remonditud asja).
Idiootidega pole mõtet vaielda - nad veavad su oma tasemele ja lajatavad siis kogemusega. /Iid-Tõstamaa/
Tõre vanamehenäss foorumis oma võimeid välja elamas..

raiku
Huviline
Postitusi: 1676
Liitunud: 18 Juul 2007, 19:07
Telefon: 5214714
Auto: G3, Sooda Oct (traktoore)
Asukoht: viljandi

Re: Roolilatt tilgub passatil 3b2

Lugemata postitus Postitas raiku »

olen ise silitanud ühte taastatud rooli latti. kestis üle aasta (sest et üks tilluke puks sai mingist imelikust materjalist ja see viskas saba.) ja nüüd sai sinna mingi kvaliteetsem materjal sisse (pronks):)
Esimene taastamine toimus siis selliselt et latt tehti lihtsalt avatavaks remondi kasvõi igal aastal:) (huvitav miks ei teha neid kohe algul niimodi)
maksma läks see sellele mehele vaid natuke treialile ja uued tihendid.
viljandi mölamies

Kasutaja avatar
Anvar
Veteran
Postitusi: 450
Liitunud: 11 Jaan 2004, 21:32
Auto: Hunnik busse ja suitsev kaheraudne
Asukoht: Tartu

Re: Roolilatt tilgub passatil 3b2

Lugemata postitus Postitas Anvar »

uuri hinda AVK-s ja saan sulle vajadusel -15% sellest
80-ndatel lõppes autode tootmine.

Vasta

Mine “Mootor”