Mure siis järgmisel pillil 2004 aasta vw passat 1.9 diisel AUTOMAAT KAST ON TIPTRONIC 5 SPEED JA APN KAST VIST OLI .
nimelt selline imelik asi et kui tagurpidi käigu paned sisse siis lukustab käik ära ennast ja kohe auto sureb välja , edaspidi liikudes kõik käigud sujuvad midagi erilist tähele ei ole pannud veel
kas kellegil on kogemusi siin sama asjaga olnud , milles võiks probleem olla.
käigukastil viimati vahetati ära kronstein vasakpoolne selle külge omakorda kinnitub käigukasti padi.
eile sai siis diagnostika seade taha pandud ja näitab selliseid asju :
1)P18265 -load signal error message from engine control unit
2)P1751-power spply voltage:high voltage
3)P0758-shift solenoid A-N89:electrical
4)P0763 shift solenoid C-90:electrical
5)P1857 - load signal:error message from engine control nit
1 ja 5 on samad asjad
oskab keegi täpsemalt midagi soovitada kust alustada millegiga
kas on võimalik kastile restart teha
diagnostikaks on kasutatud LAUNCH C READER VII+ mis on enda oma
sooviks abi saada , kas asi võib kastis olla või tahab softi uuendust või resa saada.
Mure Automaatkäigukastiga
Moderaatorid: etnies858, J.Aru, GTI, dellu
-
- Huviline
- Postitusi: 20
- Liitunud: 09 Sept 2014, 11:47
- Telefon: 56288211
- Auto: haagised
- Asukoht:
-
- Huviline
- Postitusi: 20
- Liitunud: 09 Sept 2014, 11:47
- Telefon: 56288211
- Auto: haagised
- Asukoht:
Re: Mure Automaatkäigukastiga
Nagu aru saada siis foorumist eriti abi ei saa, seega probleem oli arvatavasti käigukasti õlis mis sai seista ligi 2 kuud ja läks paksuks, nüüd praegu lasin soojaks mootori sõitsin ligi 150 km maha ja kõik toimib , eks paistab kas esineb ka edasi mure .
igatahes varsti kirjutan autom kastide põhiprobleemidest siis loodame et kellegile on kasu ka sellest ja saab kiita foorumit.
igatahes varsti kirjutan autom kastide põhiprobleemidest siis loodame et kellegile on kasu ka sellest ja saab kiita foorumit.
-
- Klubiline
- Postitusi: 1735
- Liitunud: 27 Aug 2012, 19:02
- Telefon: 53542362
- Auto: Volkswagen Passat Variant 2014 1.6 TDI
- Asukoht: Raplamaa
- Tänanud: 100 korda
- Tänatud: 52 korda
-
- Huviline
- Postitusi: 20
- Liitunud: 09 Sept 2014, 11:47
- Telefon: 56288211
- Auto: haagised
- Asukoht:
Re: Mure Automaatkäigukastiga
Tere teema vana ja unustasin ära vahepeal tegu oli siis andurites esimene andur asub õli filtri all seal kandis mis annab impullsi kastile ja mootori tööle 2 oli seest vända andur mis oli kõver ja ei saanud anda impulssi edasi kastile ja välimisele andurile ja kolmas andur oli kasti enda küljes veovõlli peal mis kiirust annab ja ühtlasi tühikäigu pööretega seotud oli vahetasin kõik välja läks käima lõi tagant suure tossu pilve välja ja kõik sai tööle aga mõned mured ikka on veel millega tegelen.
tänud kõigile kes kaasa aitasid mõelda
tänud kõigile kes kaasa aitasid mõelda