VW Terrafine

Uued mudelid, pildid ja muu Volkswagenitega seoses.

Moderaator: etnies858

Vasta
calderon
Huviline
Postitusi: 315
Liitunud: 17 Jaan 2009, 21:00
Telefon: 51 964 140
Auto: VW Bora 1,4 2001a
Asukoht: Üle Eesti

VW Terrafine

Lugemata postitus Postitas calderon »

Pilt
Disainer Niklas Palm armastab maastikusõitu, ent ei armasta viisi, kuidas mürakad masinad tänaselgi päeval Terra ehk Maa tervist kahjustavad, seda üles künnavad, taimestikku songivad jne. Kas olukorrast on väljapääs?

Lisaks sellele, et tegemist on nelja suure ilma kodarateta ning seega väga kerge rattaga masinaga, mis seetõttu võimalikult vähe pinnast kahjustab, käitab Terrafinet loomulikult ka elektrimootorkond. Kontsepti mõte on äärmiselt lihtne: autot saab tõsta väga kõrgele või langetada päris teekatte lähedale, olenevalt sellest, milline on juhi soov ja pinnamood.

Viimaks loobus rootslasest disainer ka auto katusest, jättes juhi lageda taeva alla elik otse loodusesse ilmastikku nautima. Nii mõjub Terrafine otsekui neljajalgse putukana, mille kehaks lennuki, kaatri või vana sportauto gondel. Sama teema jätkub stiilselt ja lihtsalt kujundatud sisemuses.

http://uudised.ekspressauto.ee/news/aut ... d=32012133" onclick="window.open(this.href);return false;



Edit: Nii palju võiks ikka, et tekst copy-pasteda.
Viimati muutis Kermo, 06 Juul 2010, 18:08, muudetud 1 kord kokku.

Kasutaja avatar
VWM
Huviline
Postitusi: 969
Liitunud: 17 Juul 2009, 08:02
Auto: VW Passat B7 / 2.0 TDI 103kw /
Asukoht: Internet
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: VW Terrafine

Lugemata postitus Postitas VWM »

väga imelik masin... :D
VWM / Mairo / Calm down about the CEL, embrace it, it adds more color to the instrument cluster /

HrLow
Huviline
Postitusi: 756
Liitunud: 01 Apr 2010, 19:07
Auto: BMW 740iL
Asukoht: Viljandi

Re: VW Terrafine

Lugemata postitus Postitas HrLow »

Aga sellega ronida on vist küll väga mahe.

Vasta

Mine “VW Uudised”